Misja, wizja

 Rozwijamy małe talenty, wspieramy w nabywaniu nowych umiejętności. 

Odtwórz wideo

Wizja

O nas

Niepubliczny Żłobek „Fantazja” na Morenie, to żłobek, który powstanie w 2022 roku z myślą o dzieciach od 2o tygodnia życia do 3 lat. Naszym celem jest stworzenie kolejnego miejsca w którym największą wartością jest dziecko. Oprócz rodzinnej atmosfery i zabawy, integralnie powiązane zadania z różnych obszarów edukacji efektywnie i skutecznie stymulują ogólny rozwój każdego dziecka, bo przecież żłobek i przedszkole to właśnie początek edukacyjnej drogi. Warto, by miała ona podstawę z solidnych fundamentów.

Nasz żłobek będzie czynne od poniedziałku do piątku przez cały rok kalendarzowy

(z wyjątkiem dwutygodniowej przerwy wakacyjnej, dni ustawowo wolnych oraz dni wolnych ustalonych przez Dyrektora).

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Niepublicznego Żłobka „Fantazja”.

h-02