Nasz zespół

Marika John

Wicedyrektor

Pracuję z dziećmi od 15 lat. Swoją przygodę z Fantazją zaczęłam wiele lat temu pracą z najmłodszymi wychowankami – w żłobku. Kocham pracę z maluchami. Prywatnie jestem mamą dwóch dziewczynek w wieku 12 i 6 lat.
W swojej pracy staram się indywidualnie podejść do każdego z Państwa a przede wszystkim do dzieci, które są u mnie w placówce najważniejsze.
Chcę żeby czuły się tutaj jak w drugim domu, aby przychodziły tu z chęcią i uśmiechem na buźkach. Zależy mi na tworzeniu pozytywnego, kreatywnego zespołu, na osobach z powołaniem, które będą towarzyszyły dzieciom w codziennej edukacyjnej wędrówce, zarażając swoją pasją, ciepłem i uśmiechem. Razem z moim zespołem dążę do tego aby tworzyć miejsce w którym dzieci bawiąc się i ucząc poznają otaczający je świat w poczuciu bezpieczeństwa, szacunku i miłości.

Poznaj
nasz wspaniały zespół
Nauczyciele

Nauczyciel jest obok rodziców jednym z pierwszych autorytetów i wzorców osobowych dziecka.

Zdarza się, że Dziecko często spędza troszkę więcej czasu pod opieką nauczyciela, niż z własnymi rodzicami. Dlatego od jego zaangażowania, wiedzy, umiejętności i doświadczenia zależy jak wiele zyska ono w okresie przedszkolnym w każdej sferze swojego rozwoju – począwszy od rozwoju fizycznego, poprzez rozwój społeczny i emocjonalny a skończywszy na rozwoju intelektualnym.

Staramy się, aby nasz zespól tworzyły osoby kreatywne, życzliwe i cierpliwe w stosunku do swoich podopiecznych. Nasi nauczyciele codziennie dbają o to, aby dzieci w atmosferze szacunku, bezpieczeństwa, miłości i życzliwości odkrywały świat.

Pedagodzy stale się dokształcają, wykorzystują najnowsze koncepcje i metody, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie.

Wszyscy wychowawcy pracujący w naszym żłobku mają wyższe wykształcenie pedagogiczne, bądź niezbędne kursy opieki nad dziećmi do lat 3. Jest to dla nas podstawowy warunek zatrudnienia, jednak nie jedyny, ponieważ według nas istotą pracy wychowawczej jest przede wszystkim pasja, zaangażowanie oraz ciepły stosunek do dzieci.

Pani Monika M.

gr. I Króliczki